piątek, 23 sierpnia 2013

O jakim chłopaku marzy Martina Stoessel?

Martina Stoessel :

O jakim chłopaku marzę?

W kim zakocha się gwiazda serialu "Violetta"

"Jestem romantyczką. Marzę o księciu na białym rumaku. No dobrze, może być też czarny",żartuje aktorka Martina Stoessel (16 l. )
Dziewczyna, która gra w serialu "Violetta" zawróciła w głowie niejednemu przystojniakowi. Za to w prawdziwym życiu sytuacja jest bardziej skomplikowana. Martina nie ma chłopaka"Ostatni rok jest naprawdę zwariowany. Dużo pracuję. Nie tylko na planie- muszę też udzielać wywiadów,spotykać się z fanami i podróżować po świecie", mówi Martina. Do tego dochodzi nauka:gwiazda obiecała tacie, znanemu producentowi filmowemu z Argentyny, że wciąż będzie zbierać dobre oceny. Nic dziwnego, że na randki brakuje jej czasu! "Wiem jednak na jakiego chłopaka zwróciłabym uwagę. Przystojnego,zabawnego i inteligentnego. Przede wszystkim musiałabym mu jednak zaufać ", twierdzi Martina. Gwiazda pewnie boi się, że wielu chłopców chciałoby spotykać się z nią dla sławy. Dowód? Fani często przysyłają jej listy miłosny, chociaż w ogóle jej nie znają. Znają jedynie postać którą gra w serialu "Violetta".  "Jestem trochę inną dziewczyną. Spokojniejszą, mniej roztrzepaną. I nie tak 
przebojową", tłumaczy."Jednak tak jak ona tęsknię za prawdziwym uczuciem. Powinnam chyba znaleźć czas na miłość". Czy to oznacza, że gwiazda już niedługo przedstawi nam swojego chłopaka? Tego ci życzymy, Martina :-)

A CO ŁĄCZY JĄ Z PABLEM?

 Ekranowa para: Tomas wie, że Violetta idealnie do niego pasuje 

Fun club sprawdza!
W serialu wszystko jest proste. Tomas (Pablo Espinosa, 21 l) kocha Violettę i to w jej towarzystwie czuję się najlepiej. A poza planem? Cóż, aktor przez pewien czas spotykał się z Mercedes Lambre (20 l.), dziewczyną grającą rolę Ludmiły. Niedawno rozstali się i chłopak znów jest singlem. 
"Uwielbiam Martinę", mówi. Potrafi rozbawić mnie do łez. Czasami to robi podczas zdjęć i wtedy się na nią wkurzam. Ale tak naprawdę traktuję ją jak siostrę", dodaję Pablo.Sądzimy, że pasowaliby do siebie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz